Posjeta Sarajevskoj vijećnici

U periodu 13.12.2021. – 17.12.2021. godine učenici završnih razreda naše škole su u pratnji svojih razrednika posjetili gradsku Vijećnicu i tom prilikom se upoznali sa jednom od najljepših i najzanimljihih građevina koja je izgrađena tokom Austrougarske vladavine u Bosni i Hercegovini. Gradska Vijećnica nije samo arhitektonsko remek djelo već i svjedok historijskih dešavanja koja su se u Sarajevu odvijala od kraja 19.do početka 21. stoljeća.Ovom prilikom se zahvaljujemo Upravi grada Sarajeva, na čelu sa gradonačelnicom gospođom Karić Benjaminom što su našim maturantima omogućili navedene posjete. Radujemo se i budućoj saradnji.

[simple_google_photos_grid album-url=”https://photos.app.goo.gl/G6b51VnGrADbTgSx6″ number-photos=”22″ number-photos-per-row=”5″ cache-interval=”120″]

Slične objave