Saradnja sa školom Henri Fertet iz Graya

Učenici i profesori srednje škole Lycée Professionnel Henri Fertet iz Francuske su posjetili JU srednju školu za saobraćaj i komunikacije Sarajevo u periodu od 05.06.-09.06.2023.god. Učenici i profesori su prisustovali teoretskoj i praktičnoj nastavi u školi, nakon posjete škole četiri učenika su zajedno sa našim učenicima bili na praktičnoj nastavi u Centrotrans d.d. Sarajevo i Hyundai Auto BH d.o.o. Sarajevo. Učenici su zajedno sa profesorima mogli vidjeti kompletni proces odvijanja praktične nastave u firmama. Učenici i profesori su bili u pratnji nastavnika Eldin Bajrovića, Fikret Muratovića i Mehmed Bubića.
Na zajedničkom sastanku profesora srednje škole Lycée Professionnel Henri Fertet i direktorice Emilije Martinčević su obje strane izrazile želju da projekat podrže i da se saradnja nastavi i u budućnosti kako bi kroz praktičan rad i razmjenu iskustava stekla nova znanja i kompetencije.

Slične objave