Škola poduzetništva

Učenici naše škole: Alaim Nejla, Baždar Damir, Bavčić Ilhana, Krušo Aid i Nezirić Suana su prisustvovali Školi poduzetništva koja se održala 27.12. 2023. godine u Ekonomskoj školi u Sarajevu, u saradnji sa Fondacijom poduzetnika u BiH.
Uz bogat program, predavači su kroz svoja vlastita iskustva prenijeli učenicima šta je to poduzetništvo, kako iskoristiti ideje za pokretanje vlastitog biznisa, kao i da prepoznaju šanse i prilike u BiH.
Bilo je ovo izuzetno vrijedno iskustvo za naše učenike koji su dobili certifikate o završenoj Školi poduzetništva.
Zahvaljujemo se direktorici Ekonomske škole na pozivu i gostoprimstvu.
Stalna edukacija, upoznavanje sa novim trendovima i iskustvima je više od saradnje i međusobne razmjene ideja. To je ujedno i motivacija da se izaberu buduća zanimanja, usavrše i upotpune znanja i ostvare skriveni snovi učenika.
Hvala svima na divnoj saradnji i učešću u ovakvim aktivnostima.