Završna konferencija projekta “Vet to Vet Capacity Building in Western Balkans”

U periodu od 15.4. do 18.4.2024. godine, održana je završna konferencija u sklopu Erasmus Plus projekta “Vet to Vet Capacity Building in Western Balkans”, koja se održala u Ljubljani. Konferenciji su, ispred naše škole, prisustvovali profesori: Kemal Jaganjac, Bradarić Damir i Kenan Redžepagić.
Na konferenciji su se, uz naše predstavnike, okupili i partneri iz Italije, Holandije, Finske, Slovenije, Kosova, Crne Gore i Hrvatske. Tokom konferencije, predstavljeni su rezultati projekta kroz panel diskusiju na kojoj je učestvovao profesor Kenan Redžepagić koji je govorio o trening kursevima. Pored toga, održane su rasprave o završnim aktivnostima i novim mogućim partnestvima. Projekat se uspješno približava svom kraju, a partneri su već započeli s planiranjem budućih saradnji.
Radujemo se novim projektima i budućoj saradnji koja će obogatiti naše iskustvo i doprinijeti daljnjem razvoju obrazovanja u našoj školi. Ovom prilikom se zahvaljujemo svim partnerima projekta.