ČESTITKA POVODOM PRVOG DANA NOVE 2016/2017. ŠKOLSKE GODINE

“Dragi naši učenici, cijenjeni nastavnici i roditelji,

U četvrtak, 1. septembra u svim osnovnim i srednjim školama na području Kantona Sarajevo počinje nova školska 2016/2017. godina.
Dragi učenici, nadamo se da ste imali dovoljno vremena da se odmorite i da je ljetni raspust iskorišten maksimalno, na način kako ste vi to isplanirali.
Dok ste se vi odmarali, u školama su izvršene sve neophodne pripreme, tako da su sve škole spremne za prvo školsko zvono, koje će se oglasiti danas u četvrtak, 1. septembra.

DSC07259_WEB1Svim uposlenicima u odgojno-obrazovnim ustanovama, vama dragi učenici, kao i vašim roditeljima, želimo sretan početak nove školske 2016/2017. godine, želimo da provedete što više lijepih trenutaka u učionicama, dobre ocjene i naravno dobro zdravlje.

S poštovanjem,

M I N I S T A R
Prof. dr. Elvir Kazazović”

Kaže se u čestitci Ministarstva za obrazovanje, nauku i mlade Kantona Sarajevo. Pridružujemo se čestitkama naležnog Ministarstva i svim našim učenicima želimo sretan i uspješan početak nove školske godine.

UPRAVA ŠKOLE!

Vezane vijesti...