Svečana sjednica povodom svjetskog Dana nastavnika

Dana 07.10.2019. godine u prostorijama Srednje škole za saobraćaj i komunikacije održana je svečana sjednica Nastavničkog vijeća povodom svjetskog Dana nastavnika. Tom prilikom uposlenicima škole su se pridružili i svi penzioneri škole. Nakon intoniranja himne Bosne i Hercegovine, svi prisutni su se minutom šutnje ili učenjem Fatihe prisjetili svih kolega koji nažalost više nisu među živima. VD Direktor škole gospodin Sejad Mujezinović se kratko obratio prisutnim, a potom pozvao i najstariju penzionerku profesoricu Francuskog jezika gospođu Skopljak Muniru da učini isto. Na navedenoj sjednici Nastavničkog vijeća profesoru Huković Amiru je od strane kolektiva uručen prigodan poklon povodom odlaska u penziju. Po završetku svečane sjednice Nastavničkog vijeća, u prostorijama škole je organizovana zakuska za sve prisutne.

Vezane vijesti...