IX Festival rada – Hadžići 2017. godine

[bws_pdfprint]I ove godine je, kao i ranijih godina, i naša škola uzela učešće na IX Festivalu rada srednjih tehničkih i stručnih škola Bosne i Hercegovine, koji je održan u Mješovitoj srednjoj školi u Hadžićima. Na takmičenju je učestovalo šest učenika iz sljedećih oblasti: Tehničar drumskog saobraćaja, tehničar ptt saobraćaja, vozač motornih vozila, automehaničar, autolimar i autoelektričar. Sljedeći učenici su osvojili sljedeća mjesta:

1. Zeković Eldin, treće mjesto, nastavnik-mentor Komar Nail, zanimanje vozač motornih vozila;
  2. Kulovac Semir, treće mjesto, nastavnik-mentor Bubić Mehmed, zanimanje autolimar;
  3. Prašović Ermin, treće mjesto, nastavnik-mentor Dulić Delila, zanimanje tehničar ptt saobraćaja.

Zahvaljujemo se gore pomenutim učenicima i nastavnicima na postignutom uspjehu i želimo im sve najbolje u budućem radu i djelovanju.

UPRAVA ŠKOLE!