Raspored ovosedmičnih webinara – poziv za prijavu

Ministarstvo za odgoj i obrazovanje Kantona Sarajevo, u saradnji sa UNICEF-om, i ove sedmice nastavlja sa intenzivnom edukacijom profesionalaca koji djeluju u nastavnom procesu – redovnom, kombinovanom i online okruženju. I ove sedmice nas očekuje serija izuzetno zanimljivih i korisnih predavanja koji imaju za cilj približiti svim akterima obrazovnog procesa ishodišno orijentiranu nastavu, ali i pomoći nizom primjera iz prakse kako kreirati inspirativno i učinkovito okruženje za rad sa djecom i mladima u nastavi.

Webinari će se realizirati po sljedećem rasporedu:
DATUM: 24.3.2021. (srijeda)
TEMA: Učitelj danas: Primjena modela u razrednoj nastavi
VRIJEME: 18.00 SATI
PREDAVAČI: Aida Jerlagić i Amina Delić – Zimić
LINK ZA PRIJAVU: https://bit.ly/3tKV2tm
(Za učešće na webinaru obavezna je prijava putem linka).

DATUM: 25.3.2021. (četvrtak)
VRIJEME: 18.00 SATI
TEMA: Primjeri dobre prakse u razrednoj i predmetnoj nastavi
Kreiranje grafičkih sadržaja na online platformi Canva
PREDAVAČ: Dalila Dedić – Potogija i Denisa Karahasan
LINK ZA PRIJAVU: https://bit.ly/2Qj2eOL
(Za učešće na webinaru obavezna je prijava putem linka).

Obavijest o pristupu webinaru će biti dostavljena prije početka webinara na e-mail učesnika navedenog kao kontakt u prijavnom obrascu.
Pozivamo vas da nam se i ove sedmice priključite u namjeri da zajedno iznađemo rješenja za poteškoće u nastavi, steknemo nova znanja, razmijenimo iskustva i korisne savjete. Jedino zajedničkim snagama možemo unaprijediti nastavni proces u novonastaloj situaciji i učiniti učenje kreativnim i svrsishodnim za svu našu djecu.
Ukoliko imate pitanja ili su vam potrebne dodatne informacije možete se obratiti na e-mail: onlinepraksa@mon.ks.gov.ba.

http://mo.ks.gov.ba/aktuelno/novosti/raspored-ovosedmicnih-webinara-poziv-za-prijavu

You may also like...