Izložba “Ljepote BiH”

Simbolično na Dan proljeća članovi/ice sekcije Civitas su posjetili Europe House i pogledali izložbu “Ljepote BiH”.
Povod za ovu posjetu jest učenike upoznati s mnogobrojnim ljepotama BiH, kao i različitim situacijama s kojima se ljudi u ovoj zemlji susreću. Podsjetimo, ovu izložbu su organizirali Europe House u suradnji s Asocijacijom za umjetničku fotografiju BiH, Foto-video klubom Valter i Foto klubom Mostar.
Također, učenici su se tom prilikom stigli i upoznati s poviješću nastajanja Europske Unije, te su se upoznali s novim informacijama i detaljima o njenom širenju i nastanku.
Učenici su se potom uputili u knjižnicu Europe Housea i razgledali knjige po njihovoj vlastitoj želji. Europe House je dugoročni komunikacijski projekt Delegacije Europske unije u Bosni i Hercegovini.
Ovo je još jedna uspješna posjeta sekcije Civitas na kojoj su svi dobili nova znanja, a prisutni su bili učenici/e: Arnel Seferović, Naida Bašić, Hrvat Ajdin, Džejla Đaltur, Karlo Jalovičić, Hamza Begić, Benjamin Omeragić uz pratnju profesora Igor Smiljanića.
Tekst pripremio učenik Karlo Jalovičić.