Planeta protiv plastike

U sklopu projekta “Planeta protiv plastike”, danas, 19.04.2024. godine, u reciklažnom dvorištu KJKP Rad, održala se manifestacija izložbe radova učenika srednjih škola. Projekat je imao za cilj prikupljanje plastike i izrade predmeta od prikupljenog materijala, a sve u cilju obilježavanja Dana planete zemlje.

Naši učenici su samostalno izradili kamion za reciklažu preduzeća KJKP Rad. Učenici su uložili puno truda i ljubavi, te na kraju dobili željeni rezultat. Učenici koji su aktivno učestvovali u izradi kamiona su: Bjelica Eldar, Džafo Ahmed, Gljiva Maid i Salčin Mirnes, uz podršku i drugih učenika i nastavnika Bubić Melise i Bajrović Eldina.

Učenici su još jednom pokazali da svojim trudom i radom mogu da izrade sve što zamisle.

Hvala našim učenicima što našu školu predstavljaju u najljepšem svjetlu.